GoUP

 
Adwords – Google navštevuje každý deň obrovský počet používateľov, vašich potenciálnych zákazníkov. Pomocou správne nastavených Google kampaní ich dokážeme prilákať na vaše webstránky, previesť ich nákupnou cestou až k uzatvoreniu objednávky. Na výber máte rôzne typy programov, nech už si vyberiete ktorýkoľvek, reklama Vám prinesie najvyšší možný pomer výkon/cena.

Facebook – Dnes už je známy ako plnohodnotný marketingový nástroj, pomocou ktorého predstavíte potenciálnym zákazníkom vaše podnikanie, privediete ich na stránky a k objednávke. Zároveň je to výborný nástroj na budovanie pevných vzťahov so zákazníkmi. Potrebujete pomôcť s rozbehom vašej fanpage? Prilákať fanúšikov na vašu webstránku? Či vytvoriť komunikačný plán s pútavými a vtipnými príspevkami? Aj s týmto vám radi pomôžeme.

Youtube – Reklama na tejto sociálnej platforme je výbornou alternatívou televíznej reklamy. Zvýši povedomie o vašom biznise v mysliach zákazníkov už od 1 centu za prehratie! Náklady na reklamu sú podstatne nižšie ako pri televíznom spote. Pričom reklama na Youtube sa teší plnej pozornosti diváka a získava si 2,8 milióna Slovákov mesačne.

O nás – Bez ohľadu na rozpočet vyťažíme z vašej online reklamy maximum. V roku 2015 sa GoUP stal oficiálnym Google Premier Partnerom (Hlavný partner Googlu), čo je najvyššou možnou formou spolupráce s Google. Nechajte si poradiť od skutočných odborníkov v oblasti online marketingu, kontaktujte nás.
 
Objednať
3066